facebook
 
Dom Jogi na Facebooku

O nas

Celem działalności Domu Jogi jest wyjście naprzeciw wszystkim, którzy chcieliby ćwiczyć, ale aktualna oferta szkół i klubów z różnych względów nie jest dla nich. Pragnę dla nich organizować mobilne i stacjonarne zajęcia ruchowe, usprawniające i rehabilitacyjne ze szczególnym uwzględnieniem aspektów zdrowotnych np. wad kręgosłupa oraz relaksacyjnych z wykorzystaniem elementów jogi czy technik świadomego oddychania dla grup i osób indywidualnych.

Asystując od sześciu lat u doświadczonych nauczycieli zajęć ruchowych,jogi, prowadzących własne szkoły, zauważyłam nieadekwatność oferty szkół stacjonarnych do zmieniających się potrzeb. U wielu osób wzrasta świadomość konieczności ćwiczeń fizycznych np. w wyniku siedzącego trybu życia pojawiają się bóle kręgosłupa, czy chęć relaksu po stresach w pracy. Są to najczęściej osoby aktywne zawodowo, które nie są w stanie dostosować się do sztywnych godzin zajęć oferowanych przez szkoły. Jest to nisza, która postanowiłam zagospodarować.

Dom Jogi organizuje mobilne i stacjonarne zajęcia ruchowe, usprawniające ze szczególnym uwzględnieniem wad kręgosłupa oraz zajęcia wzmacjniające kondycję, także relaksacyjne z wykorzystaniem elementów jogi - dla grup i osób indywidualnych.